Spanhuls 6×40 mm

0,32 incl. BTW

 

Spanhuls voor snelle montage van veeranker, lijmkoppelstrip en dilatatieanker. Zonder voorboren in cellenbeton.

Besteleenheid: per stuk
Levertijd: direct, uit voorraad 

Ook verkrijgbaar in de maat 6x60mm. 

- +

Bestel & haal op (GRATIS)

  • Nikkelstraat 4 6031 TR Nederweert
  • Ook eenvoudig laten bezorgen
  • Project op maat? Vraag voor advies

Slaghuls 6×40

Slaghuls 6×40 mm is geschikt voor een snelle montage van verschillende soorten ankers, zoals bijvoorbeeld Veerankers, Lijmkoppelstrips of Dilatatie ankers. Deze ankers worden gebruikt voor wanden van Cellenbeton, kalkzandsteen of massief metselwerk. Deze slaghulzen, ook wel spanhulzen of spanhuls genoemd,  zijn gemaakt van verenstaal met daaroverheen een corrosie bestendige coating. Deze coating zorgt ervoor dat de slaghuls niet aangetast kan worden door zijn omgeving, zoals bijvoorbeeld water, zodat hij zijn structuur en eigenschappen behoudt. Bij ons zijn de slaghulzen per stuk te bestellen. Op deze manier heb je altijd precies genoeg spanhulzen voor de klus.

Hoe gebruik ik Spanhulzen?

Hoe je spanhulzen gebruikt is eenvoudig. Spanhuls 6×40 is gemakkelijk te monteren. Er zijn hiervoor geen pluggen of schroefmachines nodig. Met spanhulzen monteer je gemakkelijk en snel verschillende soorten ankers tegen diverse wanden zoals cellenbeton. Met deze spanhuls maak je bijvoorbeeld een Veeranker vast aan een Cellenbeton wand. De spanhuls gebruik je om de Veeranker vast te maken aan de Cellenbeton. Dit doe je door de spanhuls in de cellenbeton te slaan, dit doe je met behulp van een Klauwhamer.

Bij het gebruik bij cellenbeton is het belangrijk om te weten dat voorboren niet nodig is, dit is zelfs afgeraden. De slaghuls kan zich op deze manier goed vastzetten in de cellenbeton. Als er een voorgeboord gat in de cellenbeton zit, werkt dit nadelig. In kalkzandsteen of massief metselwerk dient eerst een gat van 6 mm geboord te worden. Daarna kun je de spanhuls door middel van een hamer inslaan in het boorgat in de wand.  Spanhulzen zijn niet bedoeld voor zware belastingen maar voor lichte bevestigingen.

Lengte: 40mm
Diameter: 6mm
Materiaal: verzinkt staal

Hier vindt u informatie terug die wellicht ook interessant is.

Gewicht0,005 kg

Andere suggesties…

Over Cellenbeton blokken
Wij zijn BetonCellen.nl, specialist op het gebied van cellenbeton blokken. Na jarenlange ervaring in de bouw, hebben wij besloten om ons volledig te richten op cellenbeton materialen. Waarbij H+H Cellenbeton, Gasbeton onze kern is.
Contactgegevens
123Cellenbeton BV
Nikkelstraat 4
6031 TR Nederweert
KvK nummer: 66284554
BTW nummer: 856479482B01
Recensies
Google Beoordelingen
4.9
Gebaseerd op 53 beoordelingen